СКЛАДОВ РАБОТНИК

Реф. номер: TS0060

В категория: Позиции за София

„ТиС Трейдинг България“ ЕООД търси да назначи високо мотивирани и амбициозни кандидати за позицията: Складов работник.

Отговорности:
- приема и подрежда в склада стоката;
- комплектова поръчки за клиентите;
- следи вътрешните и външните доставки на стоки;
- при необходимост транспортира стоки до клиентите.

Изисквания:
- средно образование;
- опит като складов работник или на сходна длъжност;
- компютърна грамотност;
- шофьорска книжка;
- добре организиран, подреден, отговорен и лоялен човек, да търси дългосрочно партньорство;
- препоръки от бивши работодатели са предимство.

Фирмата предлага:
- постоянна работа;
- коректно отношение;
- Стартова заплата 1000лв. (нето) + допълнителни бонуси
- Заплащане на извънреден труд;
- Възможност за половин работен ден и почасово.

Месторабота: района на Гара Искър

Ще осъществим контакт само с одобрените за интервю кандидати.

За да кандидатствате по тази обява, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Кандидатствайте за позицията