Пакетировач/ка

Реф. номер: TS0061

В категория: Позиции за София

Фирма "ТиС Трейдинг България" ЕООД е една модерна и динамично развиваща се компания, която разширява своя пазарен дял с всяка изминала година на българския и европейския пазар.

Дружеството обявява свободна работна позиция за Пакетировач/ка
Задължения:
- Осигурява правилното изпълнение на поръчката, нейното окомплектоване и издаване на време спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции.
- Поддържа работното си място в изряден, чист и подреден вид.
- Спазва Правилника за Вътрешния ред

Изисквания:
- Енергичност
- Търпение
- Комуникативност и умение за работа в екип
- Сериозно и отговорно отношение към работата

Нашето предложение:
- Приятна атмосфера и отлични работни взаимоотношения
- Постоянна и сигурна работа
- Фирмено обучение
- Стартова заплата - 700лв. (нето)
- Допълнително възнаграждение за извънреден труд
- Възможност за половин работен ден или почасово.

- Месторабота: Гара Искър

Всички кандидатури ще бъде разгледани при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Кандидатствайте за позицията